Wishlista – co to jest?

Wishlista co to

Wishlista to nic innego jak lista życzeń! W serwisie zaprezentujemy wszelkie możliwe produkty ze znanych sklepów online, które zainspirują Cię do zrobienia prezentu sobie i najbliższym osobom. Zostań z nami i obserwuj nas na Facebooku i Instagramie.

Co to jest Wishlista?

Z języka angielskiego WISH znaczy życzenie, a LIST to nic innego jak lista. Wishlista zatem jest połączeniem słów, które tworzą Twoją listę życzeń z wybranych przez nas produktów online. Sukcesywnie dodajemy nowe wpisy, w których znajdziesz produkty

Wishlista – jak zrobić?

Nic nie musisz robić – wszystko zrobimy za Ciebie. Dla nas to proste – wybieramy najpopularniejsze produkty wśród blogerów, influencerów, redakcji pism takich jak Cosmopolitan, Elle czy Vouge. Tworzymy listę około 10 najpopularniejszych produktów z danej kategorii. Na przykład 10 sukienek na weselę, 10 najlepszych smartfonów, 10 najlepszych perfum dla kobiet czy 10 najlepszych kosmetyków do makijażu.

Gotowa Wishlista

Naszym celem jest stworzenie jak największej liczby gotowych Wishlist w polskim internecie 🙂 Gotowa wishlista jest dostępna TUTAJ

Wishlista online

Wybrane przez nas produkty prowadzą Cię wyłącznie z najlepszych sklepów online. Oferty są często aktualizowane i jeśli nie znajdziesz tego, czego szukasz – skontaktuj się z nami na info@wishlista.pl lub odwiedź naszą grupę na Facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *