Black Friday 2017 Polska

Wishlista black friday

Kto nie lubi wyprzedaży o promocji ręka do góry! Kilka razy w roku możemy znaleźć atrakcyjne ceny produktów na które polujemy czasem cały rok. W okresie przedświątecznym nadchodzi okazja, dzięki której już w listopadzie możemy zaopatrzyć się w prezenty na Mikołaja czy prezenty pod choinkę! Zobacz czym tak naprawdę jest słynny Black Friday 2017 Polska.

Black Friday 2017 co to?

Moda na wyprzedaże z Zachodu dotarła również do Polski. Czarny Piątek, bo o nim mowa ma swoje korzenie w Stanach Zjednoczonych i co roku w ostatni piątek listopada odbywa się największa wyprzedaż w sklepach online i stacjonarnych. Jako ciekawostkę można dodać, że ostatni piątek listopada przypada zaraz po Dniu Dziękczynienia w USA. Wyprzedaże Black Friday sięgają czasem nawet do minus 80% i głównie są produkty elektroniczne, modowe czy RTV AGD.

Black Friday 2017 kiedy

Black Friday 2017 w Polsce wypada na dzień 24 listopada, piątek 2017. Zgodnie na wzór amerykańskiego zwyczaju przypada on na ostatni piątek miesiąca. Jeśli jednak myślisz, że szaleństwo wyprzedażowe trwa tylko jeden dzień – jesteś w błędzie. Sklepy często przedłużają swoje promocje do weekendu a następnie szykują się do kolejnej akcji jaką jest Cyber Monday.

Black Friday 2017 Polska

Choć w Polsce trend dopiero nabiera na popularności, to według wyników Google Trends z roku na rok jest coraz więcej zainteresowanych tym hasłem.

Internauci wyczekują znacznych obniżek cen, choć w Polsce można spodziewać się promocji sięgających do 50-60% mniej niż standardowa wartość produktu. Sklepy internetowe i stacjonarne często umieszczają niewielkie promocje, aby mogły wziąć udział w Black Friday 2017 Polska, choć nie były one tak atrakcyjne dla Klientów. Jak będzie tym razem?

W tym roku na fali popularności Black Friday można spodziewać się większej ilości sklepów, które wezmą udział w akcji. Już teraz klienci sklepów wyszukują pierwsze wzmianki o ofertach specjalnych czy kodach rabatowych z tej okazji. Większość sklepów online liczy się z tym, że w ten jeden dzień w roku mogą zyskać o wiele większą sprzedaż niż w czasie standardowych promocji. Rosnąca popularność akcji Black Friday Polska zmusza jednocześnie sklepy do uczciwej oferty, a nie tylko oferowania pustych obietnic.

Klienci będą mogli znaleźć w przecenie takie produkty jak:

  • sprzęt RTV AGD,
  • elektronikę użytkową,
  • kosmetyki i perfumy,
  • odzież damską i odzież męską,
  • obuwie damskie i obuwie męskie,
  • sprzęt sportowy,
  • akcesoria fotograficzne,
  • zabawki dla dzieci,
  • wnętrza, home & decor,

Im więcej sklepów weźmie udział w Black Friday, tym większy wybór przecenionych produktów.

Black Friday 2017 lista sklepów

Tutaj zamieścimy wszystkie dane na temat sklepów, które biorą udział w Black Friday 2017 Polska. Zaglądaj do nas koniecznie!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *