Philips Lumea – nowy wymiar depilacji!

Chcesz cieszyć się jedwabiście głądką skórą aż do 6 miesięcy? Z innowacyjnym depilatorem Philips Lumea to możliwe!

Philips Lumea to najlepsze urządzenie do depilacji wykorzystujące intensywne światło pulsacyjne, czyli metodę IPL. Jest niezwykle łatwe w obsłudze, więc idealnie sprawdzi się w każdym domu. Urządzenie wysyła delikatne impulsy światła, które przenikają do cebulek włosów, a to zapobiega ich odrastaniu. Badania wykazały, iż już w ciągu zaledwie czterech zabiegów wykonywanych w odstępie czasowym dwóch tygodni zauważymy znaczne zmniejszenie się ilości włosów. Do podtrzymania rezultatów zabieg należy powtarzać co 4-8 tygodni.

Urządzenie działa zarówno na zasilaniu akumulatorowym, jak i sieciowym.

Po 3 zabiegach zauważa się zmniejszenie ilości włosów nawet o 92%!

Zabiegi są w pełni bezpieczne, gdyż urządzenie zostało stworzone we współpracy z dermatologami, dlatego sprawdzi się ono również w przypadku obszarów ciała niezwykle wrażliwych.

Philips Lumea

PHILIPS LUMEA ALLEGO | PHILIPS LUMEA MEDIA EXPERT

Philips Lumea idealnie dopasowany do twoich potrzeb

Urządzenie służy do depilacji  twarzy, ciała, skóry pod pachami i bikini. Posiada 4 specjalne nasadki o zaawansowanej technologii. Aby w pełni zadbać o twój komfort i bezpieczeństwo są one idealnie dopasowane do kształtów ciała, do których każda z nich dostosowuje indywidualny program zabiegów.

Nasadka do twarzy. Aby zabieg przeprowadzany na tak delikatnej i wrażliwej skórze, jaką jest skóra twarzy, nakładka właśnie do niej posiada podwójny, wbudowany, ciemnoczerwony filtr zapewniający maksymalne bezpieczeństwo.

Nasadka do ciała. Ta z kolei idealnie nadaje się do depilacji dużych obszarów ciała. Szerokie okienko, w jakie wyposażona jest nasadka, umożliwia szybkie i wygodne wykonanie zabiegu.

Nasadka do okolic pach. Jest wypukła i idealnie wyprofilowana, dzięki czemu świetnie nadaje się do skóry pod pachami.

Nasadka do okolic bikini. Stworzona jest do skutecznej depilacji tego wrażliwego obszaru. Poprzez zastosowanie przezroczystego filtru, który skupia tę samą wiązkę światła na mniejszej powierzchni, zapewnia znacznie większą efektywność.

Philips Lumea

PHILIPS LUMEA EURO AGD | PHILIPS LUMEA EMAG

Już dziś poznaj najnowszy Philips Lumea

Jest to jednocześnie niezwykła oszczędność czasu, jak i duża efektywność. Dzięki zastosowaniu specjalistycznych nasadek, przeznaczonych poszczególnym partiom ciała depilacja jest jeszcze skuteczniejsza. Dzięki trybom, jakie posiada to urządzenie, czyli przesunięcia i błysku oraz przyłożenia i błysku idealnie dopasujesz je do swoich potrzeb. Urządzenie przystosowuje się do różnego rodzaju skóry i włosów. Świetnie sprawdzi się zarówno w przypadku włosów o naturalnym kolorze, jak i skóry o różnej barwie.

Urządzenie można używać zarówno w sposób tradycyjny, czyli poprzez podłączenie go do gniazdka za pomocą kabla, jak i bezprzewodowo, dzięki wyposażeniu go w dwa tryby pracy zasilania.

Urządzenie jest wyposażone w czujnik SmartSkin. Dzięki niemu możesz dobrać najlepsze ustawienia pasujące do Twojego odcienia skóry. Możesz użyć także manualnej korekty ustawień czujnika.

Philips Lumea

PHILIPS LUMEA MORELE | PHILIPS LUMEA KOMPUTRONIK